LOGISTIKA POS MATERIÁLOV

Vďaka spolupráci centrálneho a regionálnych skladov sme schopní doručiť POS materiály po celom území ČR a SK do 48 hodín od prijatia zásielky naším centrálnym skladom.

Samozrejmosťou je pre nás:

Distribučný model POS materiálov

Prijatie tovaru centrálnym skladom  >  Vytvorenie požiadavky na dodanie v skladovom systéme  >  Balenie tovaru a kompletizácia POS materiálov  >  Doprava tovaru do regionálneho skladu  >  Distribúcia na pobočku  >  Kontrola zásielky  >  Uloženie odovzdávacích protokolov v elektronickej podobe

Nič nie je nemožné

Kompletný prehľad o stave a pohybe POS materiálov a vybavenia na trhu a v skladoch.

LOGISTIKA

Za každou promo akciou je naozaj veľa najazdených kilometrov. A my sa snažíme, aby doprava bola niečím, o čom v podstate ani nepočujete. Všetok materiál pripravujeme na našom centrálnom sklade v Budapešti. Logistické operácie navyše riadime tak, aby sme šetrili nielen vaše peniaze, ale aj životné prostredie.

Doprava

Obsah accordion
  • Vlastnú cestnú dopravu
  • Externú paletovú prepravu
  • Externú balíkovú prepravu
  • Kombináciu vlastnej a externej prepravy
  • Povahy zásielky
  • Času určenému k doručeniu

SKLADOVÝ SYSTÉM V APLIKACI LIMIGO

Vďaka aplikácii LimiGo máme kompletný prehľad o stave a pohybe POS materiálov, vybavenia centrálnych a regionálnych skladov. Všetko prehľadne a dopodrobna.

SKVELÝ SERVIS

Všetky služby ponúkame ako komplexný balík, zabalený s láskou tak, aby v ňom nechýbalo vôbec nič. Nie je to klišé. Naozaj ponúkame full servis. Na každého klienta si urobíme dostatok času bez ohľadu na veľkosť kampane. Robíme to tak už viac ako 20 rokov a robíme to dobre. Vyskúšajte nás a presvedčte sa sami!

Dopytujete podobné riešenie?

Neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie.