Trúfame si povedať, že máme jedno z najlepších kreatívnych oddelení. Sú v ňom nadaní mladí ľudia aj matadori schopní reklamného priemyslu, ktorí dohliadajú na koncepčné poňatie akcií alebo kampaní a perfektné vizuálne spracovanie každého návrhu.

NA ZAČIATKU BOLO PROMO

Vzťah k značke skutočne začína u ochutnávky / vyskúšanie nového produktu. Preto je promo-akcia dôležitým marketingovým nástrojom. Dobrý promo-event by mal byť takým malým mikrosvetom daného produktu, mal by zapôsobiť na ľudské zmysly a vyvolať silné dojmy, aby si zákazník na produkt spomenul aj pri ďalšom nákupe. Tu veľmi záleží na originálnom poňatí a príťažlivom vizuálnom stvárnení.

KREATIVITA V POP

„Point of purchase“ čiže miesto nákupu, je prostredie, kde dochádza k spontánnym rozhodnutiam zákazníkov. Musí si vybrať z veľkého množstva výrobkov a zorientovať sa v ponuke, preto je atraktivita vystavenia a jasná komunikácia benefitov kľúčovým prvkom predajného úspechu. Naše shop in shop sú skoro umelecké diela, takže sa na nich cieľovky znesú ako osy na med.

FIREMNÉ AKCIE

Každá firma čas od času organizuje teambuilding, firemný večierok alebo inú akciu pre svojich zamestnancov. Na to sme skutoční experti. Najskôr vytvoríme koncept v súlade s filozofiou spoločnosti, a tomu potom prispôsobíme náplň programu. Jedno vám môžeme sľúbiť – zamestnanci budú nadšení!

KREATÍVNY DIGITÁLNY OBSAH

Hodí sa vám do firmy alebo obchodu dezinfekčný stojan s LCD alebo napríklad LED obrazovka, ale neviete si rady s obsahom? Nechajte to na nás, vytvoríme vám 2D alebo 3D animáciu, ktorá bude komunikovať presne to, čo chcete oznámiť svojim zamestnancom / zákazníkom, len kreatívnejšou formou.

Čo všetko robíme

Idea making

Tvorba nápadov a koncepčných návrhov, kampaní

Copywriting

kreatívne textové spracovanie, tvorba reklamných textov

Grafický dizajn

3D dizajn a produktový dizajn

2D a 3D Animácia

Dopytujete podobné riešenie?

Neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie.